< powrót

Jak Otrzymać Bonus bez Depozytu u Bukmachera?

1 miesiąc temu | 19.06.2024, 14:19 Jak Otrzymać Bonus bez Depozytu u Bukmachera?

Bonus bez depozytu to święty Graal zakładów bukmacherskich. Marzy o nim każdy typer, który przegląda strony do obstawiania wydarzeń sportowych. Jeśli chcesz wiedzieć, jak za każdym razem podczas rejestracji grać u bukmacherów bez depozytu, ten artykuł dostarczy Ci kompletną odpowiedź.

Bonus bez depozytu - na czym on polega?

Termin depozyt w branży bukmacherskiej odnosi się do pieniędzy, które wpłacasz na swoje konto gracza u danego bukmachera. Jak łatwo się domyślić, bonusy bez depozytu są przyznawane niezależnie od środków, które zamierzasz zdeponować u buka. Szczegóły o bonusach bez depozytu na najlepsibukmacherzy.com
Innymi słowy, bonus bez depozytu oznacza możliwość zagrania za darmo. Z tego właśnie powodu ten rodzaj promocji często jest określany mianem freebet — w dosłownym tłumaczeniu jest to bezpłatny zakład.

Bukmacher bez depozytu - warunki, które trzeba spełnić

Czy fakt, że bukmacher daje możliwość postawienia bezpłatnego kuponu wydaje Ci się podejrzany? Jeśli tak, to dobrze — oznacza to, że zachowujesz ostrożność. Niemniej, nie ma tu nic podejrzanego. Każdemu bukmacherowi zależy na tym, abyś chętnie zostawiał na jego stronie pieniądze. Na tyle bardzo chce, abyś wybierał jego zakłady, że jest gotów zainwestować w Twoją grę określoną kwotę — równą wartości bonusu bez depozytu.
Wiedz jednak, że czasem trafiają się pewne pomyłki, przez które typerzy tracą szansę na bezpłatną grę. Zapamiętaj dobrze punkty z listy poniżej.
 1. Rejestracja konta i zaznaczenie checkboxa, w którym potwierdzasz chęć udziału w promocji powitalnej (uwierz, że czasem można o tym zapomnieć);
 2. Podanie kodu promocyjnego — nie jest to regułą, ale zdarza się, że najlepsze bonusy bez depozytu są powiązane z kodami rabatowymi. Sprawdź, czy w formularzu rejestracyjnym jest pole na wpisanie takiego kodu. Jeśli tak, to przepisz dokładnie treść kodu i przejdź do finalizacji rejestracji.
 3. Czas obowiązywanie promocji — z reguły firmy dokładnie określają przedział czasowy, w którym musisz dokonać gier objętych bonusem.
 4. Minimalny kurs na wydarzenia — często bukmacherzy określają minimalny kurs na wydarzenia objęte bonusem.
 5. Ilość zdarzeń na kuponie — jeśli marzyły Ci się łatwe pieniądze po trafieniu jakiegoś prostego meczu, to wiedz, że tak nigdy nie wygląda bonus bez depozytu. Z reguły trzeba na kuponie wytypować 3 albo 4 wydarzenia.

Najlepsze bonusy bez depozytu - u kogo ich szukać?

Katalog stron, na których możesz zacząć bukmacherkę z bezpłatnym zakładem jest ograniczony. Sprowadza się on do listy legalnych polskich bukmacherów. Jeśli teraz zastanawiasz się, czy to możliwe, aby każdy buk miał w ofercie bonus bez depozytu, to musisz wiedzieć, że tak jest.
Załóżmy, że teraz zechcesz odwiedzić wszystkie legalne strony z zakładami. Na pewno nie każda firma będzie Ci oferować bezpłatny zakład w danym momencie, ale możesz być pewny — każdy bukmacher od czasu do czasu organizuje taką promocję.
Jak więc wybrać stronę, która będzie miała najlepszy bonus bez depozytu, jak również stanie się miejscem, w którym przez długie lata będziesz chciał obstawiać mecze?
Oto lista wskazówek:
 • Warunki bonusu bez depozytu (to najważniejsza rzecz w kontekście tematyki artykułu);
 • Wysokość kursów;
 • Dostępność wydarzeń do grania (sprawdź, czy masz możliwość obstawienia gier Twoich ulubionych drużyn — fajnie byłoby obstawić mecze naszej drużyny);
 • Możliwość obstawiania zakładów live;
 • Aplikacja mobilna (za jej instalację też możesz zgarnąć bonus);
 • Oferta bonusowa dla stałych klientów (nie tylko dla tych, którzy zakładają tam konto);
 • Szeroka lista akceptowanych metod płatności;
 • Jakość obsługi klienta;
Zawsze gdy będziesz analizować oferty pod kątem punktów z powyższej listy, będziesz trafiać na najlepsze strony z zakładami.

Rada na temat korzystania z bonusów bez depozytu

Być może teraz zastanawiasz się, czy każda strona oferująca bonus bez depozytu jest warta Twojej uwagi. Na to pytanie da się odpowiedzieć na dwa sposoby.
 1. Z jednej strony, nawet gdy oferta bukmachera jest kiepska, to nic nie szkodzi, aby przynajmniej zacząć obstawianie meczów po to, aby skorzystać z bonusu.
 2. Z drugiej zaś strony, gdy wykorzystasz swój bonus i uznasz, że dana stronie nie ma Ci nic więcej do zaoferowania, możesz przestać tam grać. Nikt Cię przecież do tego nie zmusza.

Na co przeznaczyć środki od bukmachera bez depozytu?

Nie zawsze tak jest, ale z reguły freebet to jednorazowa możliwość wytypowania wydarzeń. Na pewno chcesz wiedzieć, jak rozsądnie wykorzystać przyznane Ci przez firmę środki na grę.
Rada brzmi następująco — zagraj to, co lubisz. Bukmacherka ma być przyjemnym doświadczeniem. Nie podchodź do tego ze zbyt dużą presją. Na pewno podczas zbliżających się Igrzysk Olimpijskich będą mecze koszykówki, na które warto postawić.
Ewentualnie, jeśli czujesz wewnętrzną presję, wybierz jakieś pewniaki — wygrana w pierwszym zakładzie na pewno dobrze wpłynie na Twoją motywację przed kolejnymi wydarzeniami.

Na bonusach bez depozytu świat się nie kończy

Pewnie wiesz dobrze, że freebet to nie jedyna pozycja w katalogu promocji firm bukmacherskich. Równie ciekawe są dwa pozostałe rodzaje promocji.
 1. Bonus od depozytu: bukmacher daje Ci dodatkowe środki, gdy wpłacisz sumę definiowaną przez regulamin promocji;
 2. Zakład bez ryzyka: w tym przypadku grasz za swoje pieniądze, ale jeśli nie trafisz, firma oddaje Ci przegrane pieniądze.
Gdyby chcieć teraz zrobić klasyfikację bonusów pod kątem ich atrakcyjności, mogłaby ona wyglądać tak:
 • pierwsze miejsce: najlepsze bonusy bez depozytu;
 • drugie miejsce: zakład bez ryzyka (wpłacasz pieniądze, ale możesz je odzyskać):
 • Bonus od depozytu (tu jednak musisz wpłacić pieniądze);
Jak widzisz, bonus bez depozytu jest bezdyskusyjnym liderem tabeli. Warto się postarać o możliwość wykorzystania tej promocji.

Podsumowanie

Sam widzisz, że otrzymanie najlepszych bonusów bez depozytu nie jest skomplikowane. Wystarczy chwila skupienia, aby wykonać wszystkie kroki, których wymaga od Ciebie bukmacher, by cieszyć się darmowymi środkami, które możesz przeznaczyć na nadchodzące wydarzenia sportowe.